POLISH: Krótka powtórka z końca grudnia.Rok prawie dobiegł końca. To był długi rok, filt z pracy i trudnych zadań. Zrobiliśmy wielu nowych przyjaciół i mamy zdobyć więcej costumers i fanów, niż kiedykolwiek wcześniej. Kiedy zaczynaliśmy rok temu, zaczęliśmy się tylko 10 osób wiedząc, kim naprawdę jesteśmy. I dobrze, przypuszczam, że masz, że staliśmy się więcej niż 10!

Praca z biznesu i sprzedaży produktów i usług, nie jest gra - możemy się z tym zgodzić dużo. W tym świecie z niepewności gospodarczej zawsze będziesz potrzebował partnera. Potrzebujesz partnera z odpowiedzi - i to nam!

Nie tylko pracowaliśmy z sprzedaży produktów i usług, bez względu na to, co to może być, byliśmy miejscem spotkań niewiarygodne wielu nowych użytkowników. Jeśli myślałeś, że to już koniec, że pieniądze nie mógł pomóc na krótką chwilę - to ci pomogło! Daliśmy wam przyjaciele, tanich produktów, usług i doradztwa gospodarczego.

Nie możemy powiedzieć, co ciężki rok 2015 był, to accutally jest pierwszy rok, odkąd rozpoczęła się we wrześniu 2014 roku i to na pewno jest tak jak mówią - pierwszy rok jest najtrudniejszy.

Zrobiliśmy fanów gości, przyjaciół i costumers z każdej części świata. Nikt nigdy nie może powiedzieć, że zrobiliśmy źle, praca, wszystko właściwie zastrzega opposit. LQG wykazały, że to nowa twarz, na przykład: USA, Francji, Japonii, Australii, Grenlandię, Iran, Niemcy i Argentyna.

Nawet jeśli w pierwszej kolejności po angielsku, daliśmy innych językach okazję. Ponieważ naszym celem jest wprowadzenie ludzi i pieniądze razem, budować przyjazną i bogatą sieć pod marką LQG.

Zaczęliśmy budować dużą rodzinę, z większości krajów świata. Ale jeszcze dużo pracy pozostaje. Pamiętaj, że nie LQG a ty nie jesteś LQG. Jesteśmy lowpriced jakości towarów razem - jako rodziny, zespołu lub po prostu grupą przyjaciół.

Dokonaj przepływ umysł, kieszeni rozwijać i pomóc lowpriced stać się większy i silniejszy. Razem możemy dokonać rzeczy przystępne.


Szczęśliwego nowego roku - zróbmy to świetny rok dla lowpriced jakości towary!


Nie zapomnij, aby podzielić się tym.

6 comments:

 1. Никто не хочет читать ногтей. Или украинский. Или английский по этому вопросу. Пожалуйста, узнать реальную язык и учиться у нас.

  ReplyDelete
 2. Well there we had to languages i dont get a shit out of

  ReplyDelete
  Replies
  1. As said, the first was polish and that other guy was russian.

   Delete
  2. Jest dobrze napisana. Bardzo dobrze!

   Delete
 3. Jean-Franc Maurice22 January 2016 at 23:48

  Est votre adresse email vraiment lqg.contact@gmail.com?


  ReplyDelete


Latest on LQG